Agro-Paprix - owoce i warzywa

Owoce i warzywa

Relacje z klientami, dostawcami i pracownikami są podstawą naszego sukcesu. Z większością naszych kontrahentów łączy nas wieloletnia współpraca, dlatego nawet w trudnych sytuacjach na rynkach obrotu warzywami rozumiemy się, odnosimy sukcesy i jesteśmy w stanie dopasować asortyment do wspólnych potrzeb i planów produkcyjnych. Współpracując z Agro-Paprix możecie liczyć na uczciwe podejście do biznesu, lojalną współpracę i bezpieczeństwo dostaw.

Agro - Paprix

Surowiec (owoce i warzywa)


Prowadzimy skup i sprzedaż warzyw i owoców, takich jak:
- papryka
- papryka ostra
- papryka spiczasta
- cukinia
- dynia
- kapusta pekińska
- bakłażan
- truskawka
- kukurydza słodka
- rabarbar
- arbuz
- kapusta głowiasta
- fasola żółta
- fasola zielona

Agro - Paprix

Skup warzyw i owoców


Współpracę z dostawcami owoców i warzyw opieramy na stałych, długotrwałych i partnerskich relacjach. Dużą wagę przykładamy do wyznawanych przez nas wartości i tego samego oczekujemy od naszych partnerów biznesowych, w tym od dostawców. Większość surowców kupujemy od lokalnych producentów, co zapewnia nam świeżość i najwyższą powtarzalną jakość dostarczanego surowca.

Kładziemy szczególny nacisk na jakość przyjmowanych warzyw i owoców, dlatego każda z dostaw jest poddawana ocenie zgodnej z wewnętrznymi procedurami i specyfikacjami Agro-Paprix.

W czasie kontroli dostaw przeprowadzamy niezbędne badania jakościowe, a sam surowiec jest przechowywany w kontrolowanych warunkach.

Agro - Paprix

Sprzedaż warzyw i owoców


Zajmujemy się produkcją kontraktową z pozyskanych owoców i warzyw na indywidualne zamówienia naszych klientów. Wszystkie produkty są przygotowywane w dowolnej, uzgodnionej z odbiorcą formie oraz spakowane w opakowania o wskazanym przez odbiorcę rozmiarze.

Zapewniamy ustaloną z odbiorcami jakość oraz szybki termin realizacji zamówień. Współpracując z nami, zyskujecie bezpieczeństwo dostaw.

Agro-Paprix - owoce i warzywa

tel. (+48) 502 683 508 . 510 598 910 . 503 724 609
Sklep internetowy: www.koszykrolnika.pl
e-mail: agropaprix@gmail.com